Czołem żołnierze!

Dnia 17.05.2016 zostanie przeprowadzony update modów.. Poniżej zamieszczam rozszerzony changelog, aby każdy był świadom zmian, które właśnie zaszły.

Najważniejszym punktem aktualizacji będzie wprowadzenie naszego autorskiego addonu(#mojaPraca), który doda do edytora nasze jednostki oraz pojazdy. Na chwilę obecną dla MM oddana zostanie piechota w kamuflażu leśnym oraz pustynnym, humvee w różnych konfiguracjach, Rosomak, Mi8(jeden w teksturach od Majstra, drugi od Rivera) oraz Mi24 od Rivera. Wszystkie pojazdy mają nasze wyposażenie.

Jeśli chodzi o przyszłość addonu. Kolejnym krokiem będzie dodanie skrzyń z naszym wyposażeniem. Póki co MM muszą wspierać się w tym zakresie jeszcze naszym starym szablonem. W przyszłości ukażą się również re-tekstury kolejnych pojazdów, w tym rosomak w kamuflażu czysto leśnym i pustynnym, humvee z naszymi oznaczeniami itd. Oczywiście możecie wysuwać własne propozycje do rozwoju modyfikacji, do czego gorąco Was zachęcam.

Jedynym na ten moment problemem jest niepoprawne podłączenie tekstury do Mi24. Nie jest aż tak źle, ale proponuję tymczasowo wstrzymać się z używaniem tej maszyny.

Kolejnym addonem, który znajdzie się w naszej paczce to jest 3den Enhanced. Nie ma co za dużo opowiadać. Jest to głównie usprawnieni pracy MM, którzy pewnych rzeczy nie będą musieli ręcznie ustawiać. Jednym z przykładów jest automatycznie generowana trasa patrolu dla danej jednostki. 

Trzeci punkt poświęcę na addon, który wypadnie z naszej paczki. Od najnowszej aktualizacji jedyną formą desantu linowego będzie ten z ACE. Stary addon nie jest już rozwijany w przeciwieństwie do FRIES a to co prezentuje ACE jest już całkiem solidne.

Czwarty punkt będzie o mapach. Nie ma co dużo opowiadać. Z przyczyny znikomego(a praktycznie zerowego) zainteresowania mapami Panthera oraz Lingor, wyrzucamy je z paczki. Do grupy spadkowiczów dołączyła Isla Duala, która nie spełnia naszych wymogów co do jakości technicznej. W zamian zawita u nas nowa mapa: Esseker. Z przyczyn technicznych Mogadish nie zostanie dodany w tej aktualizacji.

Na koniec warto wspomnieć o aktualizacji RHS. Trochę rzeczy zostało poprawionych i dodanych. Zainteresowanych odsyłam do strony twórców addona. 


To będzie tyle z rozszerzonego changelogu najnowszej aktualizacji modów. Zapraszam poniżej do dyskusji oraz zgłaszania ewentualnych błędów.


SZEF SZTABU INŻYNIERYJNEGO
mjr. Mefi
Przeczytano przez
Masakrat0r, suciovip, coopers, kurczak, Born2Steal, Vexus
Komentarze
Brak komentarzy.