Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[REKRUT] Majkim
Nick w grze: Majkim
Doświadczenie Arma: jak na razie bardzo małe
Poprzednie klany Arma: Brak
Czy aktualnie widniejesz w skladach innych grup?: Nie
Czy masz świadomość, że arma to nie battlefield?: Tak
Czy umiesz dostosować się do wojskowego klimatu?: Tak
Czy masz świadomość, że w 4DSR kładziemy nacisk na szkolenia?: Tak
Czy masz świadomość, że w 4DSR kładziemy nacisk na dyscyplinę?: Tak
Czy odpowiada Ci ten przedział czasowy:19.30 - 23.00?: Tak
Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin 4DSR?: Tak
Ile dni w tygodniu jesteś w stanie poświęcić 4DSR?: 3/4
Masz świadomość, że po okresie rekrutacyjnym za serwer trzeba płacić (10zl/mies.)?: Tak
Skąd o nas wiesz?: Youtube
Dlaczego akurat my?: Podoba mi się wasze zaangażowanie i zgranie w ekipie
Link do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198636139548/
Napisz coś o sobie jeśli chcesz: Siemanko nazywam się Michał mam 26 lat, jestem żołnierzem zawodowym i służę w 23BLT w Mińsku Mazowieckim
[Obrazek: baretka-rekrut.png]
Witaj Majki !

Zostałeś przyjęty na okres rekrutacyjny.

Oto Twoje pierwsze zadania do wykonania. Na ich wykonanie masz 14 dni:

1) Przy pomocy instrukcji w dziale KOSZARY, zainstalowac modyfikacje niezbędne do gry na naszych serwerach. W razie problemów pytaj oficerów na TS3.

INSTRUKCJA INSTALACJI MODOW klik

2) Zglosic sie do jednego z oficerów dywizji celem udzialu w szkoleniu podstawowymm z ACE3 i TFAR oraz po zbiór informacji na temat taktyki realizowanej w 4DSR. Zanim stawisz sie na szkolenie zapoznaj sie i wykonaj konfiguracje modulu ACE3 oraz kalwiszologii ACE3.

3) w dziale PRZYDZIAŁ WOJSKOWY dokonać wyboru specjalności, w których chciałbyś się rozwijać jako czlonek dywizji zgodnie z podana w dziale instrukcją.

PRZYDZIAŁ WOJSKOWY klik!

4) Na strone arma4dsr.pl logujesz sie tymi samymi danymi co na forum.  Tam tez w dziale aktualnosci śledzisz wszystkie informacje na temat dywizji.

AKTUALNOŚCI klik!

5) Ponizej otrzymujesz odnosniki do KALENDARZA oraz instrukcji dotyczacej ZASAD ZAPISYWANIA SIE NA WYDARZENIA.

KALENDARZ klik!

ZASADY ZAPISYWANIA SIE NA WYDARZENIA klik !

6) Skopiuj ponizszy adres strony do swojego profilu w grze. I przy pierwszej mozliwej okazji przekaz oficerowi swoj ID gracza (dostepny po wybraniu edycji swojego profilu w grze Arma 3).

http://arma4dsr.pl/squadxml/xmlf/squad.xml

7) Dla łatwiejszej nawigacji po forum został stworzony SPIS TREŚCI

Do zobaczenia w boju!
major Moras
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-silver.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Silver.png][Obrazek: baretka-Instruktor-silver.png]
[Obrazek: baretka-medyk-brown.png][Obrazek: baretka-strzelec-brown.png]
Nie mogę wejść w żaden link. pisze że nie mam uprawnień
(07-04-2018, 08:59)Majkim napisał(a): Nie mogę wejść w żaden link. pisze że nie mam uprawnień

Juz powinno byc ok.
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-brown.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Gold.png][Obrazek: baretka-Instruktor-gold.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Gold.png][Obrazek: baretka-mission_maker-silver.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-brown.png][Obrazek: baretka-celowniczy_RPG-silver.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_kolowych-brown.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_gasiennicowych-brown.png][Obrazek: baretka-radiooperator-silver.png]
[Obrazek: baretka-sygnaly-silver.png][Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-gold.png][Obrazek: baretka-zbudowany-brown.png][Obrazek: baretka-punkt_kontrolny-silver.png][Obrazek: baretka-EVAC-silver.png]

Żołnierz przywrócony za porozumieniem stron
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-silver.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Silver.png][Obrazek: Baretki-rada-Bronze.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-brown.png][Obrazek: baretka-celowniczy_RPG-silver.png][Obrazek: baretka-medyk-silver.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_kolowych-brown.png]
[Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-brown.png][Obrazek: baretka-zbudowany-brown.png][Obrazek: baretka-sygnaly-brown.png]
Dziękuję
Majki widzę, że zapisujesz się w kalendarzu, ale niestety nie pojawiasz się na planowanych wydarzeniach pomimo wpisu. Nie podobają mi się takie działania. Przypominam o regulaminie i zgłaszaniu nieobecności wcześniej, a zapisy jedynie kiedy jesteś pewien, że możesz zagrać.
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-silver.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Silver.png][Obrazek: baretka-Instruktor-silver.png]
Wiem wiem teraz miałem dwie służby pod kolej po powrocie ze zwolnienia o kotórych się dowiedziałem w poniedziałek jadąc na lotnisko a nie miałem przez trzy dni dostępu do kompa
Okej

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości