Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
★! NOWY KLUCZ BIT SYNC !★
Exclamation 
Jest update paczki i nowy klucz do sync'a więc pobieramy, pobieramy Smile  - B2GNFPQBZVOE4OQ6BXHRDKG724AZI3WE4
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-silver.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Silver.png][Obrazek: Baretki-rada-Bronze.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-brown.png][Obrazek: baretka-celowniczy_RPG-silver.png][Obrazek: baretka-medyk-silver.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_kolowych-brown.png]
[Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-brown.png][Obrazek: baretka-zbudowany-brown.png][Obrazek: baretka-sygnaly-brown.png]
Odpowiedz
Jakie zmiany w update ?
Odpowiedz
Ja  już pobrałem.
dla tych co nie wiedzą.
odpalamy bitsync (resiliosync).
usuwamy folder k"4DSR_Modyfikacje (PpM - usuń)
klikamy opcje--> połączenie ręczne --> wklejamy klucz-->wybieramy folder z 4DSR_modyfikacje.
ot to cała Filozofia.

jeśli się pomyliłem proszę o poprawę.
Odpowiedz
Zmiany podane w changelog.
Ale w streszczeniu doszło 5 modów. Military Gear Pack, Cry Gen 3 Uniforms, Alive Mod, open chernorus project i paczka z nowymi twarzami do personalizacji postaci.
Ogólnie update pod sekcje działan specjalnych 4DSR oraz wprowadzenie systemu ALIVE do naszych rozgrywek.
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-silver.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Silver.png][Obrazek: baretka-Instruktor-silver.png]
[Obrazek: baretka-medyk-brown.png][Obrazek: baretka-strzelec-brown.png]
Odpowiedz
Poprostu trzeba usunac stara synchronizacje i ustawic nowa z tym samym katalogiem Smile
Odpowiedz
Najnowszy klucz dla całego 4DSR do naszych modyfikacji.
Ściągajcie testujcie i zgłaszajcie mi na ewentualne błędy.

BNOX54J77FIWTGXAI6M7NW7F7V6K6GDLW
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-silver.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Silver.png][Obrazek: baretka-Instruktor-silver.png]
[Obrazek: baretka-medyk-brown.png][Obrazek: baretka-strzelec-brown.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości