Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZEBRANIE 4DSR
03.03.2018
start: 20:00

obowiązkowe stawiennictwo dla wszystkich żołnierzy 4DSR
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-silver.png][Obrazek: baretka-Instruktor-gold.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Gold.png][Obrazek: baretka-mission_maker-silver.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Silver.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-silver.png][Obrazek: baretka-celowniczy_KM-brown.png][Obrazek: baretka-celowniczy_RPG-brown.png][Obrazek: baretka-pilot_smiglowca-brown.png][Obrazek: baretka-pilot_mysliwca-brown.png]
[Obrazek: baretka-sygnaly-silver.png][Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-gold.png][Obrazek: baretka-medyk-silver.png]

Odpowiedz
Usuń proszę mój komentarz Smile
Odpowiedz
Nie było tematu Wink
Odpowiedz
Zebranie jest w sobotę z tego co widzę w kalendarzu.
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-gold.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Silver.png][Obrazek: baretka-Instruktor-silver.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Silver.png][Obrazek: baretka-mission_maker-brown.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-silver.png][Obrazek: baretka-medyk-silver.png]
[Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-silver.png][Obrazek: baretka-sygnaly-brown.png][Obrazek: baretka-zbudowany-silver.png]
Odpowiedz
z przykrością muszę zameldowac o mojej nie obecności 3.03.2018 na W/w wydarzeniu jakim jest spotkanie naszej dywizji.
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Brown.png][Obrazek: baretka-nurek-brown.png] [Obrazek: baretka-Instruktor-brown.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-silver.png][Obrazek: baretka-obserwator-brown.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_kolowych-brown.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_gasiennicowych-brown.png]
[Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-brown.png][Obrazek: baretka-sygnaly-brown.png]
Odpowiedz
U mnie 50%, ale postaram sie byc, nawet jesli bedzie mnie to kosztowac relacje z kobieta
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Silver.png][Obrazek: baretka-mission_maker-gold.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Brown.png][Obrazek: Baretki-rada-Silver.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-silver.png][Obrazek: baretka-celowniczy_RPG-silver.png][Obrazek: baretka-strzelec_wyborowy-silver.png][Obrazek: baretka-obserwator-brown.png][Obrazek: baretka-medyk-silver.png][Obrazek: baretka-dzia+%e9onowy-brown.png]
[Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-silver.png][Obrazek: baretka-sygnaly-brown.png]
Odpowiedz
Ja będę tylko na poczatku. Powiem to co mam do powiedzenia i zaoferowania za pomysly i bede musial leciec.
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-brown.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Gold.png][Obrazek: baretka-Instruktor-gold.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Gold.png][Obrazek: baretka-mission_maker-silver.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-brown.png][Obrazek: baretka-celowniczy_RPG-silver.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_kolowych-brown.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_gasiennicowych-brown.png][Obrazek: baretka-radiooperator-silver.png]
[Obrazek: baretka-sygnaly-silver.png][Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-gold.png][Obrazek: baretka-zbudowany-brown.png][Obrazek: baretka-punkt_kontrolny-silver.png][Obrazek: baretka-EVAC-silver.png]

Odpowiedz
To moje przemyślenia o ktorych wspominalem
1. Odświeżenie wyglądu witryny. Wywalilbym ten epicki wstęp który de facto sam wymyśliłem. Mam dziwne wrażenie że odstrasza i nie spełnia zamierzonej roli. W zamian za to wstawilbym coś o naszym modzie i głębszy tekst o tym kogo szukamy.
2. Radykalne uproszczenie sygnałów. Wywalenie tego co nie używane by nie odstraszalo.
3. Trzeba znaleźć sposób na sprawniejsze przyswajanie taktyki zielonej przede wszystkim. Myślałem o krótkim treningu przed każdą misja. Jakieś 30 lub 45 minut. Może być już na mapie z misja.
4. Stworzenie kilku misji z wykorzystaniem współpracy lotnictwa. Albo naloty śmigłowców bojowych wspierających działania AI. By zachęcić niezdecydowanych do tych stanowisk. Jakieś pancerne natarcia itp.
5. Wydaje mi się że obrazki na każdym filmie yt powinny być bogatsze. Bardziej modern i militarne.
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-brown.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Gold.png][Obrazek: baretka-Instruktor-gold.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Gold.png][Obrazek: baretka-mission_maker-silver.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-brown.png][Obrazek: baretka-celowniczy_RPG-silver.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_kolowych-brown.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_gasiennicowych-brown.png][Obrazek: baretka-radiooperator-silver.png]
[Obrazek: baretka-sygnaly-silver.png][Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-gold.png][Obrazek: baretka-zbudowany-brown.png][Obrazek: baretka-punkt_kontrolny-silver.png][Obrazek: baretka-EVAC-silver.png]

Odpowiedz
Wnioski:
1. nowa witryna
2. misje na mniejsza ilość osób
3. misje z użyciem sprzętu ciężkiego i lotnictwa
4. rozpowszechnianie naszej grupy na portalach społecznościowych i YT
5. zrobić krótkie filmiki promocyjne
6. robić szkolenia na małą ilość osób
7. promocja moda Grippena a przez to grupy
8. jak ściągnąć nowych graczy? (przemyślenia własne)
9. co z dowodzeniem - Will wstępna deklaracja z pomocą
10. Kurczak - ZOSTAJE Z NAMI - wspiera nas technicznie - zmienia stronę, YT, Facebook.
11. Składki grupy - Prowadzi Kurczak
12. 21.45 WILL PRZEJMUJE DOWODZENIE!!!
13. Vexus zostaje adiutantem
14. Born2steel - pomaga w sprawie tworzenia misji
15. 21.49 - 21.54 - wspominki Kurczaka Wink - wpis dla tych co doczytali do tego miejsca na rozluźnienie (starzy klanowicze ostro się włączają Wink)

16. dobre rady dla Willa Wink
17. CO MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLANU??????
18. Stworzenie rady klanu.
19. Sygnały dowodzenia NIE ZMIENIAMY!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości