Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luczyn
Nick w grze:Luczyn

Doświadczenie Arma:1794 Godz Mam bardzo duże doświadczenie w Armie wiem że nie jest to BF ani Cod jak to czasem niektórzy ujmują Grałem w najróżniejszych klanach o temacie np: Vietnamu,WW2,WW1 oraz Teraźniejszych oraz grupach snajperskich z full Ace.

Poprzednie klany Arma:KOS,LOS,ATPL,RANGERS,CTO.

Czy aktualnie widniejesz w skladach innych grup?:Nie.

Czy masz świadomość, że arma to nie battlefield?:Tak mam świadomość.

Czy umiesz dostosować się do wojskowego klimatu?:Oczywiście, Raz za bardzo wczułem się w grę podczas wojny w okopach ;p

Czy masz świadomość, że w 4DSR kładziemy nacisk na szkolenia?:Tak mam i postaram się dotrzymać aktywności.

Czy masz świadomość, że w 4DSR kładziemy nacisk na dyscyplinę?:Tak.

Czy odpowiada Ci ten przedział czasowy:19.30 - 23.00?:Troszeczkę za późno ale odpowiada dam rade na luzie.

Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin 4DSR?:Tak akceptuję w pełni.

Ile dni w tygodniu jesteś w stanie poświęcić 4DSR?:4-6

Masz świadomość, że po okresie rekrutacyjnym za serwer trzeba płacić (10zl/mies.)?:Jeśli będzie trzeba będę dawał datki na rozwój serwera

Skąd o nas wiesz?:Youtube

Dlaczego akurat my?Tongueonieważ po wywnioskowaniu waszych filmów stwierdziłem że warto do was dołączyć oraz grać w fajnym towarzystwie z doświadczeniem

Link do profilu steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198098374565/

Napisz coś o sobie jeśli chcesz:Nazywam się Oskar, Chodzę do 3 gim, Lubie Strzelectwo sportowe jak i czasem ASG interesuję się Polskim wojskiem oraz jego wyposażeniem lubię też sport i granie w Armę ;p.

Pozdrownienia.
Odpowiedz
Mysle ze na chwile obecna liczba wyjatkow wiekowych zostala wyczerpana.
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-brown.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Gold.png][Obrazek: baretka-Instruktor-gold.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Gold.png][Obrazek: baretka-mission_maker-silver.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-brown.png][Obrazek: baretka-celowniczy_RPG-silver.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_kolowych-brown.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_gasiennicowych-brown.png][Obrazek: baretka-radiooperator-silver.png]
[Obrazek: baretka-sygnaly-silver.png][Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-gold.png][Obrazek: baretka-zbudowany-brown.png][Obrazek: baretka-punkt_kontrolny-silver.png][Obrazek: baretka-EVAC-silver.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości