Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[WYDALONY] Soviet
Nick w grze: Soviet
Doświadczenie Arma: Obecnie ok 155h
Poprzednie klany Arma: brak
Czy aktualnie widniejesz w skladach innych grup?: Nie
Czy masz świadomość, że arma to nie battlefield?: Tak
Czy umiesz dostosować się do wojskowego klimatu?: Tak
Czy masz świadomość, że w 4DSR kładziemy nacisk na szkolenia?: Tak
Czy masz świadomość, że w 4DSR kładziemy nacisk na dyscyplinę?: Tak
Czy odpowiada Ci ten przedział czasowy:19.30 - 23.00?: Tak
Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin 4DSR?: Tak
Ile dni w tygodniu jesteś w stanie poświęcić 4DSR?: 5, ale liczba możę być płynna że względu na naukę
Masz świadomość, że po okresie rekrutacyjnym za serwer trzeba płacić (10zl/mies.)?: Tak
Skąd o nas wiesz?: Ze strony ewasquadu
Dlaczego akurat my?: Odpowiada mi sposób działania 4DSR, jest to na pewno ciekawe doświadczenie, coś innego niż granie samemu na serwerach, dużym plusem są szkolenia które na pewno dużo mi dadzą
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198054587362

Jestem fanem militariów i wojska, chodzę do technikum mechanicznego o profilu wojskowym, więc nie będę miał problemu z dostosowaniem się do zasad, jakoś po prostu kręci mnie wojskowa dyscyplina. Mam podstawową wiedzę związaną z walką czy to w terenie zurbanizowanym czy w taktyce zielonej, przynależność do grupy będzie swego rodzaju sprawdzianem tego co potrafię. Z reguły działam sam, ale to z przyzwyczajenia, wiem że nie warto liczyć na boty, z graczami to co innego i chciałbym mieć w końcu drużynę sterowaną mózgiem a nie algorytmem który każe wbiegać w ścianę. To chyba tyle, w razie pytań jestem do dyspozycji na steam czy email, czy nawet tutaj na forum.
Odpowiedz
zapraszamy na ts Wink
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-brown.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Gold.png][Obrazek: baretka-Instruktor-gold.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Gold.png][Obrazek: baretka-mission_maker-silver.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-brown.png][Obrazek: baretka-celowniczy_RPG-silver.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_kolowych-brown.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_gasiennicowych-brown.png][Obrazek: baretka-radiooperator-silver.png]
[Obrazek: baretka-sygnaly-silver.png][Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-gold.png][Obrazek: baretka-zbudowany-brown.png][Obrazek: baretka-punkt_kontrolny-silver.png][Obrazek: baretka-EVAC-silver.png]

Odpowiedz
Witaj !

Zostałeś przyjęty na okres rekrutacyjny.

Oto Twoje pierwsze zadania do wykonania. Na ich wykonanie masz 14 dni:

1) Przy pomocy instrukcji w dziale KOSZARY, zainstalowac modyfikacje niezbędne do gry na naszych serwerach. W razie problemów pytaj oficerów na TS3.

2) Zglosic sie do jednego z oficerów dywizji celem udzialu w szkoleniu podstawowymm z ACE3 i TFAR oraz po zbiór informacji na temat taktyki realizowanej w 4DSR. Zanim stawisz sie na szkolenie zapoznaj sie i wykonaj konfiguracje modulu ACE3 oraz kalwiszologii ACE3.

3) w dziale PRZYDZIAL WOJSKOWY dokonać wyboru specjalności, w których chciałbyś się rozwijać jako czlonek dywizji zgodnie z podana w dziale instrukcją.

4) Na strone arma4dsr.pl logujesz sie tymi samymi danymi co na forum.  Tam tez w dziale aktualnosci śledzisz wszystkie informacje na temat dywizji.

5) Ponizej otrzymujesz odnosniki do KALENDARZA oraz instrukcji dotyczacej ZASAD ZAPISYWANIA SIE NA WYDARZENIA.

6) Skopiuj ponizszy adres strony do swojego profilu w grze (dostepny po wybraniu edycji swojego profilu w grze Arma 3).

7) Dla łatwiejszej nawigacji po forum został stworzony SPIS TREŚCI.

Do zobaczenia w boju!
[Obrazek: baretka-rezerwa.png][Obrazek: baretka-Instruktor-gold.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Gold.png][Obrazek: baretka-mission_maker-silver.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Silver.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-silver.png][Obrazek: baretka-celowniczy_KM-brown.png][Obrazek: baretka-celowniczy_RPG-brown.png][Obrazek: baretka-pilot_smiglowca-brown.png][Obrazek: baretka-pilot_mysliwca-brown.png]
[Obrazek: baretka-sygnaly-silver.png][Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-gold.png][Obrazek: baretka-medyk-silver.png]

Odpowiedz
Rekrut wydalony z dywizji.
Powód:
- brak aktywności i zainteresowania grupą.
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-sztab-gold.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Silver.png][Obrazek: baretka-Instruktor-silver.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Silver.png][Obrazek: baretka-mission_maker-brown.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-silver.png][Obrazek: baretka-medyk-silver.png]
[Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-silver.png][Obrazek: baretka-sygnaly-brown.png][Obrazek: baretka-zbudowany-silver.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości