Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Human Invasion [Ludum Dare Game Jam]
W ten weekend odbył się Game Jam Ludum Dare 34, w którym brałem udział. Jakby ktoś chciał zobaczyć/zagrać w te moje wypociny to tutaj link:
http://ludumdare.com/compo/ludum-dare-34/?action=preview&uid=66172

Game Jam? Ale o co chodzi?
Game jamy to eventy, podczas których w określonym czasie np. 24h, 48h, 72h należy zrobić grę od początku do końca.
Ludum Dare jest jednym właśnie z tych eventów i trwa 72h.

Tak, to jest autoreklama.  Big Grin
Odpowiedz
3332 jak na pierwszy raz.... w podobne grywałem w młodości... jakieś 20-25 lat temu... :-)
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Gold.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-brown.png][Obrazek: baretka-celowniczy_KM-brown.png][Obrazek: baretka-kierowca_p_kolowych-brown.png]
[Obrazek: baretka-sygnaly-brown.png][Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-silver.png]
Odpowiedz
Myslalem ze to jakis tryb w Armie 3, a to robienie gier na czas Big Grin
[Obrazek: baretka-staly_czlonek.png][Obrazek: baretka-prawdziwy_zolnierz-Brown.png][Obrazek: baretka-mission_maker-gold.png][Obrazek: baretka-dowodzenie-Brown.png]
[Obrazek: baretka-strzelec-silver.png][Obrazek: baretka-celowniczy_RPG-silver.png][Obrazek: baretka-strzelec_wyborowy-silver.png][Obrazek: baretka-obserwator-brown.png][Obrazek: baretka-medyk-silver.png][Obrazek: baretka-dzia+%e9onowy-brown.png]
[Obrazek: baretka-ukonczenie_manewrow-silver.png][Obrazek: baretka-sygnaly-brown.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości